Flormar Hot Sun Oje ve Kiremit Rengi Oje Öneri

Yazar Kadinlarca 04/05/2019 0 Yorumlar

Merhaba güzel ailem! Bugün öyle güzel bir oje önerisi ile geldim ki! Kiremit rengi oje arayanlar online mı? Çünkü bugün göstereceğim oje ne nar çiçeği, ne turuncu, ne kırmızı.. Tam anlamıyla adını hak eden kiremit rengi oje! Flormar Hot Sun oje zaten çok popüler, her oje severin koleksiyonunda var ama bilmeyenleriniz için bir de bende görün istedim! Hadi şu  günlerdir tırnağımdan çıkarmadığım muhteşem ojeye bakalım!

FLORMAR HOT SUN OJE

489 numaralı Hot Sun oje bence mevsimsiz bir renk! Yani bu güzelliği sonbaharda sararmış yapraklarla da hayal ediyorum, kışın sıcacık kazaklarla da, yazın sandalet, bronz ten ve hasır çantalarla da! Muhteşem bir renk! Esmer tenlere bir tık daha fazla yakıştırıyorum, daha sıcak duruyor, ama her ten rengine de gider yani, ayrım yapmayalım, herkes alıp denesin ????

KIREMIT RENGI OJE ÖNERISI

Uzun zamandır TIRNAK kategorime yeni yazı eklemiyordum ama bence bu öneri ile arayı kapattım! Bakar mısınız rengin enerjisine! 1 haftada 2 kere sürdüm arkadaşlar.. Sildim sıkılmadan geri sürdüm, nasıl beğenmişim siz düşünün ???? Kalıcılığı standart Flormar ojeler kadar, 2 gün sonra uçlardan atma yapıyor, belki bir üst kat ile deneyebilirsiniz, ama ben zaten ojeyi 2 gün sonra silip yenilerim, sorun olmuyor.

Evlendikten sonra tırnak boyunu mecburen kısaltmak zorunda kaldım, ama bu oje esmer ten + Oval çok uzun tırnaklar ile EFSANE olur.. Ah.. muhteşem olur.. Bende de fena olmadı neyse ???? (Eski uzun tırnaklara özlem)

Yorum Yap